Bílé

Na základě naší spolupráce s firmou Bzenecké rodinné vinařství, s.r.o., Vám nyní nabízíme možnost objednání těchto vín. 

Firma se řídí zásadami redukované sklizně, řízeného kvašení a s lahvováním čeká vždy na optimální zralost. Používá se moderní technologie odkalování všech most před začátkem kvašení. Zvolené postupy vinifikace pak „vytahují“ ve víně vyšší vůně, další chutě extraktivnost.

Rodinné vinařství vlastní vinice s celkovou rozlohou jeden hektar v bzenecké trati Psí hora, která má specifické mikroklima a příznivé podmínky pro přívlastková vína. Kromě toho nakupuje hrozny ze smluvně zajištěných ploch od vinohradníků z obcí Čejč-Terezín, Svatobořice-Mistřín, Bzenec a Ostrožská Lhota.

Alkoholické nápoje smí být prodávány pouze osobám starším 18 let; mladším osobám je jejich prodej zakázán. Pokud nebude možné spolehlivě ověřit, že Zákazník je starší 18 let, k předání zboží nedojde a Sokol Petr je oprávněna od Smlouvy odstoupit, ledaže by zboží bylo předáno zákonným zástupcům Zákazníka.

 

 
155
1881155188
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Sylvánské zelené 2015 Kód: 0808
  Momentálně nedostupné
  Jakostní víno s přívlastkem pozdní sběr polosuché. Jemné víno žlutozelené barvy. Vůně připomínající luční kvítí. Chuť svěží, jemně kořeněná,...

  188 Kč / ks
 • Pinot Blanc 2016 Kód: 0831
  Vyprodáno, vyberte si jiný náš výrobek, který je skladem
  Bílé víno, polosuché. Víno vyrobené v České republice z hroznů sklizených v Maďarsku.  Tento produkt je určen starším 18 let.  Při...

  155 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Používáme tyto cookie.