Paštika s vepřovým masem s nivou - 200 g- sklo

Kód: 1550
120 Kč / ks 107,14 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Jemně mletá paštika z vepřového masa a vepřových jater. Vyvážená kombinace nejkvalitnějších surovin, výborná chuť. Paštika je lehce roztíratelná s výraznou masitou chutí podpořena chutí Nivy z Dolního Přímu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ta pravá chuť paštiky jen z farmy sokol

Jemně mletá paštika je vyráběna z vepřového masa a vepřových jater, cibule a koření. Koření na paštiku si mícháme sami, koření nakupujeme od výrobce Drana z Náchoda, což je v našem kraji.

Paštika s vepřovým masem a nivou je tepelně zpracovaný uzenářský výrobek.

Paštika s vepřovým masem a nivou, přirozeně bez lepku, bez konzervantů. Potravina nejvyšší kvality, od českého farmáře. Výrobek z podhůří Orlických hor. Výrobek od tradičního regionálního výrobce.  

Paštiku dodáváme v jednorázových, nevratných obalech. Výrobek zavážíme s minimálním datem spotřeby 1 měsíce. Výrobek je přirozeně bezlepkový a bez konzervantů. Paštika má výraznou játrovou chuť. Teplota skladování do 3 - 5 ⁰C. 

Složení

  • vepřové maso 38%, Niva 15% (MLÉKO, jedlá sůl NaCL, chlorid vápenatý,smetanová kultura, kultura Penicillium roqueforti, sýřidlo), vepřová játra 15%, brambory 15% cibule 15%, sůl, směs přírodního koření

Doplňkové parametry

Kategorie: Masné výrobky
Záruka: min. 30 dní
Hmotnost: 0.374 kg
Složení: vepřové maso 38%, Niva 15% (MLÉKO, jedlá sůl NaCL, chlorid vápenatý,smetanová kultura, kultura Penicillium roqueforti, sýřidlo), vepřová játra 15%, brambory 15% cibule 15%, sůl, směs přírodního koření
Alergeny: mléko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: