Medové království- karetní hra

Kód: 1618
605 Kč / ks 500 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

• desková hra pro děti i hravé včelí nadšence
• zábavná, věcně správná, graficky krásně zpracovaná
• pro 2 - 6 hráčů od 6 do 99 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvělá včelí hra
pro děti,
zábava pro celou rodinu

„Deskovky jsou moje hobby už řadu let. Začínal jsem s nimi jako kluk a s přibývajícím věkem jsem jim začal postupně podléhat víc a víc. Deskových her je obrovské množství a není možné zahrát úplně všechno. Pečlivě si vybírám, studuji pravidla a až potom se rozhoduji, jestli si hru pořídím. Když jsem se seznámil s hrou Včely: Medové království, byl jsem nadšen tématem a krásou obrázků. Srozumitelná pravidla, věcně perfektně zpracovaná hra a spousta zábavy navrch. A komu bych ji doporučil? Klukům, holkám, dospělým – to je asi fuk. Zkrátka celé rodině, která si chce odpočinout bez televize a mobilu."

Martin Pleva
vedoucí výroby rodinné firmy

Desková hra, karetní hra, Včely: Medové království, Pleva
 

Karetní hra Včely: Medové království

Karetní hra Včely: Medové království nás okouzlila ve své anglické verzi, kterou úplnou náhodou objevil Martin. Domluvili jsme se tedy s vydavateli a přinášíme ji pro naše zákazníky a milovníky deskovek v češtině.

Hru jsme přeložili, oproti anglickému originálu mírně upravili tak, aby všechno věcně sedělo a odpovídalo skutečné práci včelek.

včelí hra, Pleva

Podívejte se na krátké představení hry, kterým vás provede další dorůstající fanda deskových her z našich řad - Martinova dcera Amálka:

Deskovka pro děti i hravé včelí nadšence

Zábavná včelí hra je určena pro hráče od 6 do 99 let. Jedná se o deskovou karetní hru nejen pro rodiny s dětmi, ale radost a zábavu přinese i všem hravým dospělákům, kteří fandí včelám. Má velmi jednoduchá a srozumitelná pravidla, dobře se vysvětluje a hráči všech věkových kategorií do ní proniknou prakticky ihned.

Za velký plus hry považujeme pěkné grafické zpracování, věcnou správnost veškerých včelích aktivit: budete totiž stejně jako včelka sbírat nektar, abyste vyrobili med.

Počítač ne, radši deskovku

Deskové hry představují pro kluky a holky příjemně strávený čas s kamarády či rodiči, při kterém si ale mohou osvojit řadu dovedností a kompetencí. Hraní her se tedy rozhodně nedá srovnávat s koukáním na televizi, do mobilu nebo hraním na počítači.

hra včely medové království, včelí hra, pleva

Hráč deskovek trénuje svoji trpělivost a schopnost soustředění, což se mu nesmírně hodí ve škole i v budoucím pracovním životě.

Deskové hry vedou také ke zdravé soutěživosti a trénují kognitivní funkce dětí a práci s emocemi. Dovedou velmi účinně rozvíjet paměť, koncentraci a pozornost. Prohlubují řečové dovednosti dítěte, rychlost myšlení i schopnost porozumět informacím.

včelí hra, hra včely medové království

Ke skvělým dovednostem, které si kluci a holky z deskových her odnášejí, patří i schopnost plánovat, organizovat a řešit problémy. Naučí se udělat si náhled na celou situaci a vyvodit ze stavu hry i určitý úsudek a strategii. A to jsou všechno kompetence a schopnosti, které rozhodně nejsou k zahození.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: