BP Jogurt ČOKOLÁDOVÁ náplň - 220 g

Kód: 1785
29 Kč / ks 25,89 Kč bez DPH
Skladem (>15 ks)

Jogurt Vám dodáme BEZ PAPÍROVÉHO přebalu

Čerstvý jogurt z kravského, pasterovaného mléka. Bílý jogurt s čokoládovou náplní. Jogurt zrající v kelímku. Nově všechny naše jogurty obsahují probiotika a ABT kultury (Lactobacillus Acidophilus, Bifidobacteria, Streptococcus Thermophilus), které příznivě působí nejen na střevní mikroflóru.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

OCHUTNEJTE VÝBORNÉ JOGURTY 

Domácí, ručně vyráběný jogurt z čerstvého, kravského, nehomogenizovaného, plnotučného, pasterovaného mléka.

Pro výrobu jogurtů používáme plnotučné mléko, k zahuštění pak sušené mléko, dále pak jogurtovou kulturu. Díky použití sušeného odstředěného mléka má výsledný jogurt vysoký obsah bílkovin a vápníku, tedy těch složek, které jsou na mléčných výrobcích nejvíce ceněny. Vzhledem k tomu, že vlastní jogurt uzrává přímo v kelímku, je prakticky veškerý mléčný tuk usazen ve vrchní, cca 5 mm silné vrstvě jogurtu, což může vyvolávat dojem, že se jedná o jogurt s vysokým obsahem tuku.

Do ochucených jogurtů přidáváme kvalitní ovocné příchutě, které jsou bez přidaných konzervantů. Ovocné příchutě pocházejí také z naší výrobny na Rampuši. 

Jogurt z Rampuše - přirozeně bez lepku, bez konzervantů. Potravina nejvyšší kvality, od českého farmáře. Výrobek z podhůří Orlických hor. Výrobek od tradičního regionálního výrobce.  

Jogurt dodáváme v jednorázových kelímcích. Výrobek zavážíme s minimálním datem spotřeby 10 dní, výrobek je bez jakýchkoliv konzervantů, proto po otevření originálního balení doporučujeme spotřebovat do 24hodin. Výrobek doporučujeme neklopit.

Složení

  • jogurt(MLÉKO, sušené MLÉKO,jogurtová kultura, ABT kultura (Lactobacillus  acidophilus, Streptococcus  thermophilus, Bifidobacterium), čokoládová náplň 16% (voda, cukr, čokoládové kostičky (cukr, kakaová hmota, dextróza, kakaové máslo, sojový lecitin, přírodní vanilkové aroma), (5%), modifikovaný škorob E1442, kyselina E330, regulátor kyselosti E333, zahušťovadlo E418, konzervant E202. Obsah tuku min. 2,8%

Doplňkové parametry

Kategorie: Mléčné výrobky
Záruka: min. 14 dní
Hmotnost: 0.26 kg
Složení: jogurt(MLÉKO, sušené MLÉKO,jogurtová kultura, ABT kultura (Lactobacillus  acidophilus, Streptococcus  thermophilus, Bifidobacterium), čokoládová náplň 16% (voda, cukr, čokoládové kostičky (cukr, kakaová hmota, dextróza, kakaové máslo, sojový lecitin, přírodní vanilkové aroma), (5%), modifikovaný škorob E1442, kyselina E330, regulátor kyselosti E333, zahušťovadlo E418, konzervant E202. Obsah tuku min. 2,8%
Alergeny: mléko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: